| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Byt k pronájmu / Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem.
Platnost inzerátu již vypršela

Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem. - GoReal.cz
Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem. Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem. Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem. Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem. Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem. Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem. Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem.

Byt 1+kk v Praze Letňanech v blízkosti Metra C, 3.podlaží s výtahem.

Anna Benešová
Pronajímám v Letňanech v blízkosti metra C slunný byt 1+kk (kk s vlastním oknem) ve 3. podlaží s výtahem o ploše 35 m2 vč. zasklené lodžie (3.8m2) pro nekuřáky, bez zvířat. Byt má zděné jádro, plastová okna, bezpečnostní dveře, švédskou dlažbu. Je běžně zařízen vestavěnými skříněmi v předsíni, kuchyňskou linkou a kuchyňskými elektrospotřebiči. V koupelně je rohová vana, umyvadlo, WC a pračka. Chybí "spaní", bude po dohodě doplněno. UPC dostupné, parkování před domem, výborná dopravní dostupnost – 2 autobusové zastávky od metra C Letňany, pár minut k Penny marketu a OC Letňany. Nájem 7000 Kč a 2500 Kč vyúčtovatelných poplatků. Byt je volný od 1.3.2014. RK NE.
Soukromá inzerce | 7 000 Kč

ID inzerátu: 4209343397
Datum: 12.2.2014 12:07:30


KONTAKT


Kontakty
RSS