| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Byty na prodej / Byt 3+1 Rychnov nad Kněžnou
Platnost inzerátu již vypršela

Byt  3+1 Rychnov nad Kněžnou - GoReal.cz
Byt  3+1 Rychnov nad Kněžnou Byt  3+1 Rychnov nad Kněžnou Byt  3+1 Rychnov nad Kněžnou Byt  3+1 Rychnov nad Kněžnou Byt  3+1 Rychnov nad Kněžnou Byt  3+1 Rychnov nad Kněžnou Byt  3+1 Rychnov nad Kněžnou

Byt 3+1 Rychnov nad Kněžnou

Eva
Prodej bytu 3+1 v OV s balkonem ve 2/4 NP panelového domu v nejvyhledávanější lokalitě. Klidné místo na okraji pěší zóny, ležící v nejužším centru města Rychnova nad Kněžnou.
Jedná se o byt v revitalizovaném, zatepleném panelovém domě, obytná podlahová plocha 72 m2 (plus balkon a sklepní kóje).
Rekonstrukcí bylo provedeno zateplení a nová fasáda, vyzdění balkonu, nová plastová okna včetně žaluzií, jinak byt v původním stavu s možností realizace dle vlastních představ. Dispozičně: prostorná chodba s komorou odkud je vstup do pokojů, WC (průchod do koupelny), kuchyně - obývací pokoj také vstup z kuchyně. Orientace bytu k SV, 2 pokoje pak JZ. Bezproblémové parkování u domu, v přímém sousedství zbudováno dětské hřiště. Měsíční zálohy činí cca 3.900,- Kč včetně plateb do fondu oprav (plus zálohy na el. energii). Byt je volný, není ničím zatížen, lze jej použít jako zástavu u banky pro financování bankovním úvěrem. Konzultace s hypotéčním poradcem zdarma.
Doporučujeme nezávaznou osobní prohlídku.
Soukromá inzerce | 1 390 000 Kč

ID inzerátu: 5201974245
Datum: 1.10.2014 18:07:48


KONTAKT


Kontakty
RSS