| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Komerční objekty / Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM.
Platnost inzerátu již vypršela

Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. - GoReal.cz
Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM.

Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM.

A. Lopatin
Jedineční možnost!
VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní:
Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Umístěni objektu - uprostřed přírodní a chráněné rezervace - Český Kras, a doslova - v obklopení historických a přírodních památek – hrady Karlštejn a Křivoklát, Točník a Žebrák; kaple svatého Jana Křtitelé s jeskyní; světoznámé Koněpruské jeskyně atd.
Nechybí tam i možnost pro sportovní aktivity a rekreaci – golfový green a střelnice s létajícími disky, spousta stezek pro pěší procházky, nebo pojížďkách na kole.
Návštěva berounského medvědáriuma, nebo malého pivovaru s originálním pivem potěší jak dětí, tak i dospělé.
Interiéry objektu ozdobeny starožitnými obrazy a nábytkem od českých a německých mistrů tak, aby co nejlépe vystihnuly historickou atmosféru.
Hotel není funkční a celý objekt potřebuje další investice na opravy (jích výše pak zaleží od předpokládaného způsobu využiti).
Cena teď POUZE: 4.000.000,-Kč
Více informaci a foto – na Váš mail.
Soukromá inzerce | 4 000 000 Kč

ID inzerátu: 2532363721
Datum: 6.8.2014 16:31:32


KONTAKT


Kontakty
RSS