| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Ostatní / Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín)
Platnost inzerátu již vypršela

Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín) - GoReal.cz
Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín) Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín) Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín) Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín) Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín) Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín) Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín)

Chata na prodej Chroustov (okr.Jičín)

M. Staník
Prodej rekreační chaty 3+kk v krásném a klidném prostředí u obce Chroustov (Úhlejov). Chata se prodává včetně vlastních pozemků a jezírka o celkové výměře 858 m2. Pozemky jsou v mírném svahu a velmi nápaditě a vkusně upraveny, je zde užitná i relaxační část i prostor pro parkovací stání. Chata je udržovaná a ve vynikajícím technickém stavu. Je velmi dobře situována s jižní orientací zahrady a v blízkosti lesa. Chata je podsklepená. V přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny a kuchyní, koupelna, samostatné wc a předsíň. V patře jsou dvě ložnice. Na pozemku je pergola a okrasné jezírko s rybami. Nemovitost poskytuje naprosté soukromí, živý plot, pohled do údolí – úžasný zvláště z terasy!
Do chaty je zavedena voda ze studny. Odpady svedeny do septiku s přepadem.
Zákl.zboží v Miletíně (5km), další obč. vybavenost v Hořicích, Lázních Bělohrad. Okolí vybízí k různým aktivitám (turistika, cykloturistika, houbaření,...).
Soukromá inzerce | 1 450 000 Kč

ID inzerátu: 8552271225
Datum: 8.10.2014 20:38:30


KONTAKT


Kontakty
RSS