| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Rodinné domy / na prodej / Jedineční možnost! VELKÁ SLEVA na dům
Platnost inzerátu již vypršela

Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům - GoReal.cz
Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům

Jedineční možnost! VELKÁ SLEVA na dům

A. Lopatin
Jedineční možnost!
VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní:
Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Umístěni objektu - uprostřed přírodní a chráněné rezervace - Český Kras, a doslova - v obklopení historických a přírodních památek – hrady Karlštejn a Křivoklát, Točník a Žebrák; kaple svatého Jana Křtitelé s jeskyní; světoznámé Koněpruské jeskyně atd.
Nechybí tam i možnost pro sportovní aktivity a rekreaci – golfový green a střelnice s létajícími disky, spousta stezek pro pěší procházky, nebo pojížďkách na kole.
Návštěva berounského medvědáriuma, nebo malého pivovaru s originálním pivem potěší jak dětí, tak i dospělé.
Interiéry objektu ozdobeny starožitnými obrazy a nábytkem od českých a německých mistrů tak, aby co nejlépe vystihnuly historickou atmosféru.
Hotel není funkční a celý objekt potřebuje další investice na opravy (jích výše pak zaleží od předpokládaného způsobu využiti).
Cena teď POUZE: 4.000.000,-Kč
Více informaci a foto – na Váš mail.
Soukromá inzerce | 4 000 000 Kč

ID inzerátu: 4446698606
Datum: 14.5.2014 14:22:45


KONTAKT


Kontakty
RSS