| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Rodinné domy / na prodej / Jedineční možnost! VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní
Platnost inzerátu již vypršela

Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní - GoReal.cz
Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní Jedineční možnost!  VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní

Jedineční možnost! VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní

A. Lopatin
Jedineční možnost!
VELKÁ SLEVA na dům k soukromým účelům, nebo k podnikaní:
Bývalý HOTEL***s vinným sklípkem, ale lze přestavět na RODINNÝ DŮM. Umístěni objektu - uprostřed přírodní a chráněné rezervace - Český Kras, a doslova - v obklopení historických a přírodních památek – hrady Karlštejn a Křivoklát, Točník a Žebrák; kaple svatého Jana Křtitelé s jeskyní; světoznámé Koněpruské jeskyně atd.
Nechybí tam i možnost pro sportovní aktivity a rekreaci – golfový green a střelnice s létajícími disky, spousta stezek pro pěší procházky, nebo pojížďkách na kole.
Návštěva berounského medvědáriuma, nebo malého pivovaru s originálním pivem potěší jak dětí, tak i dospělé.
Interiéry objektu ozdobeny starožitnými obrazy a nábytkem od českých a německých mistrů tak, aby co nejlépe vystihnuly historickou atmosféru.
Hotel není funkční a celý objekt potřebuje další investice na opravy (jích výše pak zaleží od předpokládaného způsobu využiti).
Cena teď POUZE: 4.000.000,-Kč
Více informaci a foto – na Váš mail.
Soukromá inzerce | 4 000 000 Kč

ID inzerátu: 8350588398
Datum: 24.7.2014 14:32:25


KONTAKT


Kontakty
RSS