| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Rodinné domy / na prodej / Komerční objekt, Lipník nad Bečvou.
Platnost inzerátu již vypršela

Komerční objekt, Lipník nad Bečvou. - GoReal.cz

Komerční objekt, Lipník nad Bečvou.

Barbora
Komerční objekt, Lipník nad Bečvou. Prodej rozsáhlého komerčního objektu na JV okraji města Lipník nad Bečvou. Původně objekt patřil k zámku. V roce 1993 byla hlavní budova přestavěna na učebny.

Objekt je situovaný na jihovýchodním okraji města Lipník nad Bečvou, cca 250 m od komunikace ulice Hranická.
Hlavní objekt je přízemní s valbovou střechou, částečně podsklepený. Ze vstupního zádveří je vstup do podzemního podlaží (sklepy – sklady, kotelna). V prvním nadzemním podlaží je hlavní chodba, z ní je přístup do samostatných místností a hygienické příslušenství. Vnitřní omítky v 1.PP jsou vápenné – hladké, v NP jsou vápenné – štukové. Na oknech v 1.NP jsou ocelové mříže. V některých místnostech jsou nástěnné ventilátory.
V objektu jsou rozvody studené a teplé vody z pozinkovaných trub. Ohřev vody je zajištěn několika plynovými zásobníkovými ohřívači. Kanalizace je městská.
Na pozemku je situována vedlejší stavba skladu o zastavěné ploše 40 m2, která je přízemní se sedlovou střechou a nepodsklepená. Sklad byl postaven před cca 15 roky.
Pozemky jsou téměř rovinatého charakteru a jsou částečně oplocené. Rozloha je téměř 8.000 m2.

Více informací Vám poskytneme v realitní kanceláři.
Soukromá inzerce | 2 000 000 Kč

ID inzerátu: 6033812886
Datum: 27.11.2014 11:24:09


KONTAKT


Kontakty
RSS