| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Komerční objekty / Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev.
Platnost inzerátu již vypršela

Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev. - GoReal.cz
Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev. Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev. Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev. Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev. Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev. Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev. Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev.

Restaurace a penzion Hrušovany n./Jev.

Reality Plachý
Prodej zavedené restaurace a penzionu. Nabízíme k prodeji restauraci a penzion, 10 km od lázeňského města Laa an der Thaya (Therme Laa), Restaurace je rozdělena na dvě části: v menší části se nachází restaurace s kapacitou 35 míst, v letních měsících rozšířená o předzahrádku. Druhá část restaurace byla dokončena a otevřena v r. 2004 a je zde prostor pro 50 osob. Je vhodná pro pořádání firemních akcí, oslav, večírků a pod. I zde je v letních měsících předzahrádka. V podkroví se nachází kancelář a tři pokoje, z nichž každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Suterén je využíván jako skladovací prostor. Vytápění objektu je řešeno elektrickým kotlem, radiátory, krbem a kachlovými kamny. Financování zajistíme!
Soukromá inzerce | 6 600 000 Kč

ID inzerátu: 9655191549
Datum: 10.10.2014 01:23:55


KONTAKT


Kontakty
RSS