| USAbazar.cz - online bazar, inzerce zdarma | Balíkdozahraničí.cz - úsporná přeprava zásilek do zahraničí | Expresní-Pošta.cz - spolehlivé doručení zásilek včas s vyzvednutím u Vás |
Vytvořit inzerát
             je to zcela zdarma
GoReal.cz / Pozemky a zahrady / Prodej stavebního pozemku, Březová-Oleško
Platnost inzerátu již vypršela

Prodej stavebního pozemku, Březová-Oleško - GoReal.cz

Prodej stavebního pozemku, Březová-Oleško

Šárka Koukalová
Nabízím k prodeji krásný, slunný, mírně svažitý, zatravněný stavební pozemek o rozloze 2.419 m2 v obci Březová-Oleško, Oleško, okres Praha-západ vhodný pro výstavbu dvou rodinných domů případně jednoho většího domu. Pozemek je možné rozdělit na dvě samostatné parcely s vlastní příjezdovou komunikací. Pozemek se nachází v klidné lokalitě chatové oblasti nedaleko lesa a je orientovaný na jih s překrásným výhledem do lesů nad Zlatým údolím a na kopec Medník.
Elektřina je přivedena k hranici pozemku, městská voda 50m od hranice pozemku na protilehlé straně vozovky. Vybudování kanalizace v obci se plánuje do dvou let.
Obec Březová-Oleško, je vzdálena 10 km od jižního okraje Prahy (20km do centra Prahy) s velmi dobrou dopravní dostupností autem nebo příměstským autobusem 333 ke stanici metra Kačerov. Z vedlejší obce Vrané nad Vltavou (4km) je možné do Prahy cestovat pohodlně i vlakem až na Hlavní nádraží. V obci je obchod, restaurace, ostatní občanská vybavenost je ve vedlejší obci Zvole (3,5km).
Soukromá inzerce | 2 350 Kč/m2

ID inzerátu: 5810524408
Datum: 27.4.2016 15:10:24


KONTAKT


Kontakty
RSS